SIA “Open arhitektūra un dizains” jeb Open AD ir arhitektūras un dizaina birojs, kuru raksturo pārliecība, ka labākie rezultāti rodas ārpus rāmjiem, definīcijām, standartiem un gaidām. Klienti novērtē mūsu neizsīkstošu radošumu, kuru apvienojam ar gadiem attīstītām tehniskām zināšanām un pieredzi. Esam atvērti eksperimentiem un inovācijām, kas neļauj stagnēt.

Esam īstenojuši dažāda mēroga privātus un komerciālus projektus Rīgā, Berlīnē, Maskavā, Londonā, Barselonā un citviet pasaulē. Gadu gaitā ir izkristalizējušās vērtības, kas mums rūp: amatniecība un amatu prasmes, idejas un izpildījuma ilgtspēja, cieņa pret kultūru dažādību. Nekautrējamies atzīt, ka neesam īstais sadarbības partneris gadījumiem, kad iecerētais projekts ir tīri funkcionāls.

Mūsu pieeja 

Open AD ir uzticīgs principam “forma seko funkcijai”, taču, mūsuprāt, būtisku lomu spēlē arī sajūtas, līdz ar to savu darbības virzienu raksturojam kā laikmetīgu, kontekstuālu pieredzes arhitektūru. Tā kā arhitektūru, interjera dizainu un ainavu arhitektūru uztveram kā vienu no otras nenodalāmu, esam izveidojuši ciešas sadarbības ar jomas speciālistiem un nepieciešamības gadījumos apvienojam spēkus. 

Nodrošinām pilnīgi individuālu pieeju visiem, gan komerciāla, gan privāta rakstura projektiem. Vadošā arhitekte Zane Tetere-Šulce ir pēc dabas zinātkāra un empātiska, un aktīvi seko līdzi pasaules procesiem un aktualitātēm. Sākot jaunas sadarbības, pirmais solis vienmēr būs pamatīga izpēte ar mērķi gūt pilnvērtīgu izpratni par vēlmēm, vajadzībām un kopējo situāciju.  

Vadība

Open AD 2006.gadā dibināja vadošā arhitekte Zane Tetere-Šulce, kas turpina būt biroja radošā lokomotīve. Kopā ar Zani vadības komandā ir viņas māsa, dizainere Elīna Tetere un arhitekts Kristaps Šulcs. Pateicoties Kristapa racionalitātei un vienlaikus fantastiskajai iztēlei, pat mūsu “trakākās” idejas izdodas pārvērst realitātē. Elīna, savukārt, pārvalda procesus un klientu vadību, vajadzības gadījumā uzdod īstos jautājumus un vienmēr atrod risinājumus.   

Trīsvienība virza uzņēmuma izaugsmi, apvienojot neizsīkstošu radošumu un drosmi ar tehniskām prasmēm un zināšanām. Kolektīvs ir izaudzis līdz vairāk nekā 20 darbiniekiem. Ar saknēm Rīgā, bet strādājam visā pasaulē. 

Ko tālāk?

Piedāvājam iepazīt mūsu portfolio sadaļas Arhitektūra un Interjeri. Ja esat iecerējis īstenot kādu projektu un vēlaties pārrunāt sadarbības iespējas ar Open AD, mūsu kontakti ir pieejami šeit